UKRAINE


UKRAINE
Здравствуйте,
Мене звуть Робін Террі Я родом з Нової Зеландії. Десять років тому я відвідував конференцію про Золоте узбережжя Австралії. Головний спікер на конференції також був від NZ, він стояв на передній сцені і подарував білою дошкою та чорним фломастером, використовуючи схеми як пояснення та відповідаючи на запитання протягом години. У той час я не розумів, про що він говорить, як би швидкий був вперед зараз, і маю набагато чіткішу картину того, що відбувається сьогодні.

Він розповів про політичні потрясіння, що охоплюють демократичні країни, корупцію в цілому світі та жорстоке використання влади. Проблеми, що стоять перед управлінням основних, соціальних, місцевих та центральних органів влади та активів, він успішно вирішував за допомогою діаграм на дошці. Він показав перехід належного управління та управління комунальними послугами, системою охорони здоров’я, освітою, обороною, правопорядком та іншими активами та соціальними послугами.

У наш сьогоднішній день (2020 р.) Люди в усьому світі ще більше усвідомлюють, що зараз ми маємо справу з головною проблемою. Проблема стає ще більш очевидною, коли завдяки нашому доступу до соціальних медіа та розповіді, які розповідаються, майже визначено тих, кого розповіли понад десять років тому.

"У Х'юстоні у нас проблема" ... Питання в тому, "Як виправити проблему?"

Перш за все, ми повинні визначити процес, який застосовують політики та корпорації в місцевих, штатних та федеральних відомствах, а потім вивчити їх використання судової системи для контролю всіх рівнів незаконного та незаконного стягнення штрафів та інших незаконних грошових зборів . Офшорні зареєстровані корпорації не сплачують податок, приклад того, як податкові закони писали бізнес для бізнесу. Однак, як це неприємно, вони все ще контролюють величезну кількість громадської інфраструктури, а також нафти, родовищ корисних копалин, морських та офшорних ліцензій. За словами Уоррена Буфет, «Мій секретар платить більше податку, ніж я».

Сьогодні керівництво більшості державних департаментів та комунальних служб передано приватним компаніям чи корпораціям. Ряд юридичних судів зареєстровані за корпоративним правом, у ряді випадків - так само, як і відділ оподаткування. Поліція - це агенти збору, які видають квитки на паркування, пришвидшені квитки, неліцензовані транспортні засоби, повернення нерухомості, джей-ходіння, приховування обличчя від камер у громадських місцях тощо. У багатьох випадках поліція вже не міліціонери чи жінки, а під управління зареєстрованою корпорацією та є приватизованими співробітниками служби безпеки, що працюють у відкритому доступі, не маючи законних чи законних повноважень. Відділ оподаткування також винен у незаконних та незаконних зборах та банкрутстві громадян, які не мають альтернативи їх іноді недобросовісній поведінці. Якщо відділ оподаткування працює з номером податкової справи, то вони є приватним агентством збору та не мають законного чи законного права збирати податки з громадян. Місцеві ради також винні у протиправних та незаконних діях, що виключають майно за неоплачені ставки, а також за порушення незаконної та незаконної власності людей. Невибраному генеральному директорові виплачують значні зарплати з пільгами від ставок громадян? Ради, що здійснюють діяльність підприємств з номерами податкових файлів, конкурують зі своїми платниками ставок.

"ТАКЕ ШТО РОШЕННЯ? "" Ми маємо стати владою "" ЯК? "

Я вважаю, що рішення, яке в майбутньому буде дуже успішним, та усуне бар'єри, - це створення та використання додатка, що містить політичну хартію, яку можна легко прочитати та зрозуміти, написаною на всіх основних мовах. Політичний кандидат міг би представити в аудиторії 1200 людей, і їм може бути цікаво, що таке його політика. У нього буде можливість сказати: "Будь ласка, вийміть свої мобільні телефони та завантажте це додаток, яке містить політичну хартію, яка є основою моєї політичної кампанії". Протягом 5 хвилин кожен має доступ до тієї ж інформації на своєму мобільному телефоні, що і їх кандидат. Додаток може бути змінено таким чином, щоб він відображав ім'я та зображення кандидатів та їх відповідної партії.
Також у цьому додатку буде соціальний та юридичний додаток, який допоможе людям з негайними проблемами, з якими вони стикаються у повсякденному житті.

Статут може бути використаний як основа для політичної кампанії або політичною партією, або незалежними кандидатами. Усе має відправну точку, і дискусія повинна відбутися до того, як можуть відбутися будь-які значущі дії. Безсилля, які ми, як громадяни, відчуваємо, втрату демократичних свобод нав'язують нам небаченими силами "ДО СЕГА".

"ДОБРЕ" є основним фактором, і це, здається, зникає, коли політична партія чи кандидат зайнять своє місце в місцевій раді, парламенті, конгресі або в сенаті. Я не кажу, що додаток - це повне вирішення проблем, з якими ми стикаємось, але будь-який кандидат, який вирішив ігнорувати статут після виборів, може опинитися перед дуже ворожим електоратом. Пам'ятайте, що кожен має ту саму інформацію на своєму мобільному телефоні, що і їхній успішний кандидат "ТАКІ СТОРІНЬ СКРИТИ"

Сьогодні у світі є 113 країн, уряди яких обрані демократично, і шаблон для всіх цих країн був розроблений. Додаток дасть загальну тему для всіх, хто вирішить завантажити цю нову технологію та прочитати інформацію, яку вона містить. Додаток для кожної країни буде їхньою мовою, а також матиме звук. Юридичний та соціальний додаток буде оновлюватися постійно, оскільки нова інформація, що стосується подій, розгортатиметься. Щоб завантажити додаток, що містить будь-який чартер на свій мобільний телефон, ви заплатите 20 доларів США, що дає вам 12 місяців реєстрації, а оновлення безкоштовні. "МИ МОЖЕМ ЦЕ ЗРОБИТИ".


Зміна СВІТЛА ОДНОГО ПРИЛОЖЕННЯ @ ЧАС
www.charter-2020.com

Юридичне та законне встановлення суверенних прав українських урядів здійснюватиметься людьми, які були обрані за допомогою програми ЧАРТЕР-2020 як основи для своєї політичної кампанії. Якщо достатньо обраних представників зможе сформувати уряд як уряд дня, так і як частина коаліційного уряду, обов'язковий референдум буде проведений протягом 12 місяців після виборів, які вимагатимуть подальший мандат від народу для законного і законного права уряду. існувати. Нижче наведено деякі політики, які будуть проводитись у цій письмовій хартії, цього процесу потрібно дотримуватися, якщо громадяни України мають підтримувати конституційний контроль над своїм урядом.

1. ЗАКОН І ПОРЯДОК
Суди закону повернуться до практики загального права лише тоді, коли до всіх громадян ставляться однаково згідно із законом та невинними, поки не буде доведено вину. Закон про адміралтейство та закони шаріату та використання легальської мови забороняється використовувати в судах.

2. ВІДНОВЛЕННЯ
Заробітна плата для всіх державних службовців та політиків починається з 1,2,3,4,5,6 розміру мінімальної заробітної плати.

3. УПРАВЛІННІ ПОСЛУГИ та СПОСОБИ
Державні договори на надання послуг, які передані приватним компаніям, корпораціям, трестам та фондам, стають недійсними. Керівництво всіх служб та комунальних служб уряду повернеться до внутрішнього управління.

4. РЕГІСТРОВАНІ КОРПОРАЦІЇ
Окремі члени парламенту та політичні партії, які зареєстровані корпораціями, матимуть свою реєстрацію на публічній арені, стають недійсними, і відбудуться вибори до побачення. Також будь-які державні відомства, цивільні чи юридичні, які працюють із зареєстрованим номером податкової справи або зареєстровані як корпорація, негайно припиняють цю практику.

5. Оподаткування
5% без податкових пільг. Цей податок застосовується до всіх громадян, приватних компаній, публічних компаній, корпорацій, трестів, фондів та церков, ніхто не звільняється від цього податку.

6. ОСВІТА
Навчання буде безкоштовним для всіх громадян, включаючи університет. Приватні школи не мають права на державне фінансування.

7. ЗДОРОВ'Я
Загальна медична допомога для всіх громадян.

8. ФОНД НАДЗОРУВАННЯ І ПОВЕРНЕННЯ
Мінімальна заробітна плата. Усі пенсійні виплати, які наразі виплачуються за рахунок державного гаманця, повернуться до цього платежу. Будь-які безкоштовні внутрішні чи міжнародні виплати чи інші податкові платежі негайно припиняться.

9. ПУБЛІЧНЕ ЖИТЛЕННЯ
Це відповідальність уряду, який зобов'язаний забезпечити доступне житло для всіх громадян.

10. СВОБОДА ПРЕСС
Право на знання громадськості є першорядним для здорового і демократичного процесу.

11. СОЦІАЛЬНІ ЗМІ
Усі коментарі, зроблені в соціальних мережах, несуть відповідальність особи, яка їх робить. У будь-якому предметі, коли використовувана мова не загрожує життю, свободі чи прагненню до щастя, тоді право на БЕЗКОШТОВНУ ДОВІДКУ залишається правом.

12. ЗОВНІШНЕ ВЛАСНІСТЬ
Іноземні громадяни не можуть володіти сільською або житловою нерухомістю, а ті, у кого є, продаватимуть три місяці, інакше ці кошти підуть на аукціон, який буде сплачено власнику.

13. ГЕНЕТИЧНО МОДИФІКОВАНА ТЕХНОЛОГІЯ
Використання ГМ у харчовому ланцюжку не буде дозволеним. напр. Пшенична зернова кукурудза вся худоба.

14. ВОДА
Усі договори управління, надані приватним компаніям та корпораціям, стають недійсними та повернуться до внутрішньої державної адміністрації. Водою не можна торгувати як товар на будь-якій біржі, всі укладені договори будуть розірвані, а компенсація буде виплачена.

15. ЗАБРОНИТИ БАНК
Друк грошей та державних фінансових послуг, які були передані приватним компаніям чи корпораціям, ці договори стають недійсними та повернуться до РЕЗЕРВНОГО БАНКУ, що управляється урядом. Десятирічний аудит буде проведено на рахунках компаній, які відповідали за цю послугу.

16. ТЕХНОЛОГІЯ 5G
Передача 5G негайно припиниться, і буде проведено розслідування законного дозволу всіх контрактів. Цю технологію та радіацію, яку вона виробляє цілодобово, необхідно вирішити щодо впливу, який вона має на загальне здоров'я та добробут усіх громадян.

17. ГРОШІВ

Безготівкове суспільство - це не варіант. Тільки система електронних платежів дозволила б банкам, політикам та великому бізнесу можливість диктувати кінцевий результат будь-якого економічного майбутнього. Торговці не можуть відмовити у виплаті готівкою.

18. ТРЕЙДЕР 18
TRACKER 18 - кнопка місцеположення, яка була додана до ЮРИДИЧНОГО ПРИЛОЖЕННЯ, її можна використовувати, коли її зупиняє поліція. Коли активізовані люди, які знаходяться в певному радіусі, отримуватимуть сповіщення та можуть відстежувати, використовуючи аудіо- чи відеозапис, а потім приймати рішення щодо того, чи бажають вони бути присутніми як свідки провадження, що проходить.

ДЕМОКРАТІЯ - ГЛОБАЛЬНА ВАЛЮТА
Ви можете додати значення

Незабаром буде розпочата кампанія GoFundMe, яка допоможе фінансувати цей проект.

Якщо буде залучено достатній відсоток та кошти, я створя офіс управління проектами в Гамільтоні, Нова Зеландія і за допомогою знаючих людей та ІТ-співробітників прийму цей проект до його остаточного завершення. З повагою, Робін Террі.