TURKEY


TURKEY
Merhaba,
Benim adım Robin Terry Yeni Zelandalıyım. On yıl önce Avustralya'nın Gold Coast'undaki bir konferansa katıldım. Konferansın ana konuşmacısı NZ'den geliyordu, sahnenin önünde durdu ve bir saatten fazla bir süredir açıklama olarak ve soruları cevaplayan diyagramları kullanarak bir beyaz tahta ve siyah keçeli kalemle sundu. O zamanlar ne hakkında konuştuğunu anlayamadım, ancak şimdiye kadar hızlı ilerledim ve bugün neler olduğuna dair çok daha net bir resmim var.

Demokratik ülkeleri kucaklayan siyasi kargaşadan, dünya çapında gizlilik yolsuzluğundan ve gücün kötüye kullanılmasından söz etti. Çekirdek, sosyal, yerel ve merkezi hükümet ve beyaz tahtadaki diyagramlar aracılığıyla başarıyla ele aldığı varlıkların yönetiminde öne çıkan zorluklar. Kamu hizmetleri, sağlık sistemi, eğitim, savunma, hukuk ve düzen ile diğer varlık ve sosyal hizmetlerin iyi yönetişiminin ve yönetiminin geçişini gösterdi.
Günümüzde (2020) dünyadaki insanlar artık büyük bir sorunla uğraştığımızın daha da farkındalar. on yıl önce.

“Houston'da bir sorun var”… Soru, “Sorunu nasıl düzeltiriz?” Sorusudur.

Her şeyden önce, yerel, eyalet ve federal departmanlarda politikacılar ve şirketler tarafından kullanılan süreci tanımlamalı, daha sonra her türlü yasadışı ve yasadışı para ve diğer yasadışı para tahsilatlarını kontrol etmek için yasal yargı sistemini kullanımlarını araştırmalıyız. . Offshore tescilli şirketler vergi ödememektedir; bu, vergi yasalarının işletmeler tarafından iş için nasıl yazıldığına bir örnektir. Bununla birlikte, şaşırtıcı derecede, STILL, büyük miktarda kamu altyapısının yanı sıra petrol, mineral yatakları, kara ve deniz lisanslarını kontrol ediyor. Warren Buffet'in sözleriyle “Sekreterim benden daha fazla vergi ödüyor.”

Bugün birçok devlet dairesi ve kamu hizmeti yönetimi özel şirketlere veya şirketlere tedarik edilmiştir. Bazı hukuk mahkemeleri şirketler hukuku altında kayıtlıdır ve bazı durumlarda vergilendirme bölümü de kayıtlıdır. Polis, park biletleri, hız biletleri, lisanssız araçlar, mülklerin yeniden mülkiyeti, jay yürüyüşü, halka açık yerlerde kameralardan yüzünüzü gizleme vb. Koleksiyon ajanlarıdır. Çoğu durumda polis artık polis veya polis kadını değildir. kayıtlı bir şirketin yönetimi ve yasal veya yasal bir otoritesi olmayan kamu malı olarak çalışan özel güvenlik görevlileridir. Vergilendirme departmanı ayrıca yasadışı ve yasadışı koleksiyonlardan ve bazen vicdansız davranışlarına alternatifi olmayan iflas eden vatandaşlardan suçlu. Bir vergi departmanı vergi dosya numarasıyla çalışıyorsa, bunlar özel tahsilat ajansıdır ve vatandaşlardan vergi toplama konusunda yasal veya yasal bir hakka sahip değildir. Yerel konseyler ayrıca, ödenmemiş ücretler için mülkleri öngören ve insanların mülklerine yasadışı ve yasadışı olarak izinsiz olarak yasa dışı ve yasadışı davranıştan suçludur. Seçilmeyen CEO'lara vatandaşlık oranları dışında önemli maaşlar ödeniyor mu? Vergi dosya numaralarıyla faaliyet gösteren konseyler, ücret ödeyenleri ile rekabet halinde.

“ÇÖZÜM NEDİR? ““ HÜKÜMET OLMAK GEREKİYOR ”“ NASIL? “

Son derece başarılı olacağına ve gelecekte engelleri kaldıracağına inandığım bir çözüm, tüm büyük dillerde kolayca okunabilen ve anlaşılabilen politik bir tüzük içeren bir APP'nin oluşturulması ve kullanılmasıdır. Politik bir aday 1200 kişilik bir konferans salonunda sunum yapabilir ve politikalarının ne olduğunu merak ediyor olabilir. 'Lütfen cep telefonlarınızı çıkarın ve politik kampanyamın temeli olan bir siyasi tüzük içeren bu APP'yi indirin' seçeneğini kullanabilirsiniz. 5 dakika içinde herkes cep telefonundan adaylarıyla aynı bilgilere erişebilir. APP, adayların ve ilgili partilerin adını ve resmini gösterecek şekilde değiştirilebilir.
Ayrıca bu uygulama içinde günlük yaşamları sırasında karşılaştıkları acil sorunları olan insanlara yardımcı olmak için sosyal ve yasal bir uygulama olacaktır.

Şart, bir siyasi parti ya da bağımsız adaylar tarafından siyasi bir kampanyanın temeli olarak kullanılabilir. Her şeyin bir başlangıç noktası vardır ve anlamlı bir eylem gerçekleşmeden önce bir tartışma yapılması gerekir. Vatandaş olarak hissettiğimiz güçsüzlük, görülmemiş güçler tarafından bize “demokratik özgürlükler kaybı” empoze edildi.

“GÜVEN” temel bir faktördür ve bir siyasi parti veya aday yerel konsey, parlamento, kongre veya senatoda yer aldığında ortadan kaybolmuş gibi görünmektedir. Uygulamanın karşılaştığımız sorunların toplam çözümü olduğunu söylemiyorum ama bir seçimden sonra tüzüğü görmezden gelmeyi seçen herhangi bir aday kendini çok düşmanca bir seçmenle karşı karşıya bulabilir. Herkesin cep telefonunda başarılı adaylarıyla “HİÇ HİÇBİR ZAMAN YOK” bilgilerinin aynı olduğunu unutmayın.

Bugün dünyada hükümetleri demokratik olarak seçilen 113 ülke var ve bu ülkeler için bir şablon geliştirildi. Uygulama, bu yeni teknolojiyi indirmeyi ve içerdiği bilgileri okumayı seçen herkese ortak bir iş parçacığı verecektir.Her ülke için uygulama kendi dillerinde olacak ve sesle birlikte gelecektir. Yasal ve sosyal uygulama etkinliklerle ilgili yeni bilgiler ortaya çıktıkça sürekli olarak güncellenecektir. Cep telefonunuza herhangi bir kiralama içeren bir uygulamayı indirmek için size 12 aylık kayıt ve güncellemeler ücretsiz veren 20 $ maliyete tabi olacaksınız. "BUNU YAPABİLİRİZ".


BİR ZAMANDA DÜNYANIN BİR UYGULAMASINI DEĞİŞTİRME
www.charter-2020.com

Türk hükümetlerinin egemenlik haklarının yasal ve hukuka uygun olarak kurulması, siyasi kampanyalarının temeli olarak CHARTER-2020 kullanılarak seçilen kişiler tarafından izlenecektir. Yeterli sayıda temsilci, günün hükümeti olarak veya bir koalisyon hükümetinin bir parçası olarak bir hükümet kurabilirse, seçimlerden sonra hükümetin yasal ve yasal hakkı için halktan daha fazla yetki almak isteyen 12 ay içinde bağlayıcı bir referandum yapılacaktır. varolmaya. Aşağıda, bu yazılı tüzükte izlenecek politikalardan bazıları yer almaktadır; Türk vatandaşlarının hükümetlerinin anayasal kontrolünü sürdürecekleri sürece bu sürecin takip edilmesi gerekmektedir.

1. HUKUK VE SİPARİŞ
Hukuk mahkemeleri, yalnızca tüm vatandaşların yasalar çerçevesinde eşit muamele gördükleri ve suçlu oldukları kanıtlanıncaya kadar masum oldukları yerlerde Ortak Hukuk uygulamasına geri döneceklerdir. Amirallik Kanunu ve Şeriat Kanunu ile Hukuki Dil kullanımının mahkemelerde kullanılmasına izin verilmeyecektir.

2. ÜCRET
Tüm devlet çalışanları ve politikacılar için maaşlar asgari ücretin 1,2,3,4,5,6 katı ile başlar.

3. HÜKÜMET HİZMETLERİ ve YARDIMCILARI
Özel şirketlere, şirketlere, vakıflara ve vakıflara verilen devlet hizmet sözleşmeleri hükümsüz hale gelecektir. Tüm devlet dairelerinin hizmet ve hizmetlerinin yönetimi iç yönetime geri dönecektir.

4. KAYITLI ŞİRKETLER
Bireysel parlamento üyeleri ve kayıtlı şirketler olan siyasi partiler kamuya kayıtlarını geçersiz kılacak ve geçersiz olacak ve güle güle seçimi yapılacaktır. Ayrıca, kayıtlı vergi dosya numarasıyla çalışan veya şirket olarak kayıtlı sivil veya hukuk daireleri de bu uygulamayı derhal durduracaktır.

5. VERGİLENDİRME
Vergiden düşülebilir% 5. Bu vergi tüm vatandaşlar, özel şirketler, kamu şirketleri, kurumların vakıfları, vakıfları ve kiliseleri için geçerlidir ve hiç kimse bu vergiden muaf değildir.

6. EĞİTİM
Eğitim, üniversite dahil tüm vatandaşlar için ücretsiz olacaktır. Özel okullar kamu finansmanı için uygun değildir.

7. SAĞLIK
Tüm vatandaşlar için evrensel sağlık hizmeti.

8. DENETLEME VE İADE FONU
Asgari ücret. Halihazırda kamu cüzdanından ödenen tüm emeklilik ödemeleri bu ödemeye geri dönecektir.Herhangi bir ücretsiz seyahat içi veya uluslararası veya diğer vergi fonlu ödemeler derhal sona erecektir.

9. KAMU KONUTU
Tüm vatandaşların uygun fiyatlı konut sahibi olmalarını sağlamakla yükümlü olan hükümetin sorumluluğu.

10. BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ
Halkın bilme hakkı, sağlıklı ve demokratik bir süreç için çok önemlidir.

11. SOSYAL MEDYA
Sosyal medyada yapılan tüm yorumlar, onları yapan kişinin sorumluluğundadır. Kullanılan dilin hayatı, özgürlüğü veya mutluluğu kovalamadığı herhangi bir konu, BEDAVA SPEACH hakkı kalır.

12. DIŞ MÜLKİYET
Yabancı vatandaşlar, kırsal veya konut mülküne sahip olamazlar, satış yapanlar üç ay sürecek, aksi takdirde bu mülkler, sahibine ödenecek ihale gelirleri için artacaktır.

13. GENETİK DEĞİŞİKLİK TEKNOLOJİSİ
Gıda zincirinde GM kullanımına izin verilmeyecektir. Örneğin. Buğday Tahıl Mısır tüm Hayvancılık.

14. SU
Özel şirketlere ve şirketlere verilen tüm yönetim sözleşmeleri hükümsüz hale gelecek ve iç hükümet yönetimine geri dönecektir. Su, herhangi bir borsada emtia olarak alınıp satılamaz, yürürlükteki tüm sözleşmeler feshedilir ve tazminat ödenir.

15. REZERV BANKASI
Özel şirketlere veya şirketlere tedarik edilen para ve devlet mali hizmetlerinin basılması, bu sözleşmelerin hükümsüz hale geleceği ve devlet tarafından yönetilen REZERV BANKASINA dönülecektir. Bu hizmetten sorumlu şirketlerin hesaplarında on yıllık bir denetim yapılacaktır.

16. 5G TEKNOLOJİSİ
5G'nin iletimi derhal durdurulacak ve tüm sözleşmelerin yasal yetkilendirilmesi hakkında bir araştırma yapılacaktır. Bu teknolojinin ve 7/24 ürettiği radyasyonun, tüm vatandaşların genel sağlığı ve refahı üzerindeki etkisi konusunda ele alınması gerekmektedir.

17. NAKİT
Nakitsiz bir toplum bir seçenek değildir. Elektronik ödeme sistemi SADECE bankalara, politikacılara ve büyük işletmelere herhangi bir ekonomik geleceğin nihai sonucunu belirleme seçeneği sunacaktır. Satıcılar nakit olarak ödeme yapmayı reddedemezler.

18. İZLEYİCİ 18
TRACKER 18, HUKUKİ APP'ye eklenen bir konum düğmesidir, bu polis tarafından durdurulduğunda kullanılabilir. Belirli bir yarıçap dahilinde olan aktive insanlar bir uyarı alır ve ses veya video kullanarak izleyebilir ve daha sonra gerçekleşen yargılamalara tanık olarak katılmak isteyip istemediklerine karar verebilirler.

DEMOKRASİ KÜRESEL BİR PARA BİRİMİDİR
değer katabilirsiniz


Bu projeye fon sağlamak için kısa süre içinde bir GoFundMe kampanyası başlatılacak.

Yeterli ilgi ve fon toplanırsa Hamilton Yeni Zelanda'da bir proje yönetim ofisi kuracağım ve bilgili kişiler ve BT personeli yardımıyla bu projeyi nihai sonucuna götüreceğim. Saygılar, Robin Terry.