LITHUANIA


LITHUANIA
Sveiki,
Mano vardas Robin Terry Aš esu iš Naujosios Zelandijos. Prieš dešimt metų dalyvavau konferencijoje Australijos auksinėje pakrantėje. Pagrindinis pranešėjas konferencijoje taip pat buvo iš NZ, jis stovėjo scenos priekyje ir pristatė baltą lentą bei juodą veltinio rašiklį, naudodamas diagramas kaip paaiškinimus ir atsakydamas į klausimus daugiau nei valandą. Tuo metu aš nesupratau, ką jis kalba, kad ir kaip greitai į priekį, ir turiu daug aiškesnį vaizdą apie tai, kas vyksta šiandien.

Jis kalbėjo apie politines suirutes, apimančias demokratines šalis, visame pasaulyje vykdomą korupciją dėl slaptumo ir piktnaudžiavimą valdžia. Laukiantys iššūkiai, susiję su pagrindinės, socialinės, vietos ir centrinės valdžios valdymu bei turtu, kurį jis sėkmingai sprendė, naudodamiesi diagramomis ant baltosios lentos. Jis parodė gero valdymo ir komunalinių paslaugų, sveikatos apsaugos sistemos, švietimo, gynybos, teisėtvarkos ir kito turto bei socialinių paslaugų valdymo perėjimą.

Dabartine mūsų diena (2020 m.) Žmonės visame pasaulyje dar labiau supranta, kad dabar susiduriame su pagrindine problema. Ši problema tampa dar akivaizdesnė, kai turime galimybę naudotis socialine žiniasklaida, o pasakojamos istorijos yra beveik identiškos pasakytoms. daugiau nei prieš dešimt metų.

„Hiustone mes turime problemą“ ... Klausimas yra: „Kaip mes ištaisysime problemą?“.

Pirmiausia turime išsiaiškinti procesą, kurį naudoja politikai ir korporacijos vietos, valstijų ir federaliniuose departamentuose, tada ištirti, kaip jie naudojasi teismine teismine sistema, kontroliuodami visų lygių neteisėtą ir neteisėtą baudų ir kitų neteisėtų pinigų surinkimą. . Užsienyje registruotos korporacijos nemoka mokesčių, pavyzdys, kaip mokesčių įstatymus verslas rašė verslui. Nepaisant nesklandumų, jie vis tiek kontroliuoja didžiulį kiekį viešosios infrastruktūros, taip pat naftos, naudingųjų iškasenų telkinių, licencijų krante ir jūroje. Warreno Buffet žodžiais: „Mano sekretorė moka daugiau mokesčių nei aš.“

Daugelio vyriausybės departamentų ir komunalinių paslaugų valdymas šiandien buvo perduotas privačioms įmonėms ar korporacijoms. Nemažai teismų yra įregistruoti pagal įmonių teisę, daugeliu atvejų tai yra mokesčių departamentas. Policija yra surinkimo agentai, išduodantys automobilių stovėjimo bilietus, greičio viršijimo bilietus, nelicencijuotas transporto priemones, atgaunantys turtą, vaikščiojantys pasislėpę, paslėpę veidą nuo kamerų viešose vietose ir pan. Daugeliu atvejų policija nebėra policininkai ar policijos moterys, o pagal registruotos korporacijos valdymą ir yra privatizuotos apsaugos pareigūnai, veikiantys viešai, neturintys teisinių ar įstatyminių įgaliojimų. Mokesčių departamentas taip pat kaltas dėl neteisėtų ir neteisėtų rinkimų ir bankrutavusių piliečių, kurie neturi alternatyvos savo kartais nesąžiningam elgesiui. Jei mokesčių departamentas dirba su mokesčių bylos numeriu, tada jos yra privačios surinkimo agentūros ir neturi jokios įstatyminės ar įstatyminės teisės rinkti mokesčius iš piliečių. Vietos tarybos taip pat yra kaltos dėl neteisėto ir neteisėto elgesio suvaržant nekilnojamąjį turtą už nesumokėtus įkainius ir neteisėtai ir neteisėtai pažeidžiant žmonių nuosavybes. Nepasirinktam generaliniam direktoriui mokami dideli atlyginimai, išmokos netaikomos piliečiams? Verslo tarybos, turinčios mokesčių bylų numerius, konkuruoja su savo mokesčių mokėtojais.

„KAS YRA SPRENDIMAS? ““ KURIAME TURI BŪTI VYRIAUSYBĖ ““ KAIP? „

Manau, kad sprendimas, kuris bus labai sėkmingas ir pašalins kliūtis ateityje, yra APP sukūrimas ir naudojimas, kuriame yra politinė chartija, kurią lengva perskaityti ir suprasti visomis pagrindinėmis kalbomis. Politinis kandidatas gali būti auditorijoje, kurioje yra 1200 žmonių, ir jiems gali būti įdomu, kokia yra jo politika. Jis turėtų galimybę pasakyti: „Išimkite savo mobiliuosius telefonus ir atsisiųskite šią programą, kurioje yra politinė chartija, kuri yra mano politinės kampanijos pagrindas“. Per 5 minutes visi turi prieigą prie tos pačios informacijos savo mobiliajame telefone kaip ir jų kandidatas. APP gali būti pakeistas taip, kad jame būtų nurodytas kandidatų ir jų partijos vardas, pavardė ir nuotrauka.
Ši programa taip pat būtų socialinė ir teisinė programa, skirta padėti žmonėms, turintiems tiesioginių problemų, su kuriomis jie susiduria kasdieniame gyvenime.

Chartija gali būti naudojama kaip politinės kampanijos, kurią gali vykdyti politinė partija arba nepriklausomi kandidatai, pagrindas. Viskas turi išeities tašką ir prieš įvykstant bet kokiems prasmingiems veiksmams, reikia įvykti diskusija. Bejėgiškumas, kurį jaučiame kaip piliečiai, demokratinių laisvių praradimas, kurį mums privertė dar nematytos pajėgos „TIK DABAR“.

„PATIKIMAS“ yra pagrindinis veiksnys, kuris atrodo išnyks, kai politinė partija ar kandidatas užims vietą vietos taryboje, parlamente, suvažiavime ar senate. Aš nesakau, kad programa yra bendras problemų, su kuriomis susiduriame, sprendimas, tačiau kiekvienas kandidatas, nusprendęs nepaisyti chartijos po rinkimų, gali susidurti su labai priešišku rinkėju. Atminkite, kad kiekvienas asmuo savo mobiliajame telefone turi tą pačią informaciją kaip ir sėkmingas kandidatas „TIK DABAR Slėpti“.

Šiandien pasaulyje yra 113 šalių, kurių vyriausybės yra demokratiškai išrinktos, ir visoms šioms šalims buvo sukurtas šablonas. Programa suteiks bendrą siūlą visiems, kurie pasirenka atsisiųsti šią naują technologiją ir skaityti joje esančią informaciją. Kiekvienos šalies programa bus jų kalba, taip pat su garsu. Teisinė ir socialinė programa bus nuolat atnaujinama, nes paaiškės nauja įvykiams svarbi informacija. Norėdami atsisiųsti programą, kurioje yra bet koks užsakomasis dokumentas, į savo mobilųjį telefoną turėsite sumokėti 20 USD, tai suteiks jums registraciją 12 mėnesių ir atnaujinimai bus nemokami. "MES GALIME TAI PADARYTI".


KEIČIAMAS PASAULIS VIENU „APP @ TIME“
www.charter-2020.com

Teisėtai ir teisėtai nustatydami Lietuvos vyriausybių suverenias teises egzistuoti stengsis žmonės, kurie buvo išrinkti naudojant CHARTER-2020 kaip savo politinės kampanijos pagrindą. Jei pakankamai išrinktų atstovų sugeba sudaryti vyriausybę kaip dienos vyriausybę arba kaip koalicinės vyriausybės dalį, per 12 mėnesių nuo rinkimų bus surengtas įpareigojantis referendumas, kuriame bus prašoma papildomo žmonių mandato dėl vyriausybės įstatyminės ir teisėtos teisės. egzistuoti. Žemiau yra keletas politikos krypčių, kurių bus laikomasi šioje rašytinėje chartijoje, šio proceso reikia laikytis, jei Lietuvos piliečiai nori išlaikyti savo vyriausybės konstitucinę kontrolę.

1. ĮSTATYMAS IR UŽSAKYMAS
Teisės teismai grįš prie bendrosios teisės praktikos tik tada, kai visi piliečiai pagal įstatymus bus traktuojami vienodai ir nekalti, kol nebus įrodyta kaltė. Admiraliteto ir šariato įstatymai bei legalų kalbos vartojimas teismuose nebus leidžiami.

2. ATLYGINIMAS
Visiems valstybės tarnautojams ir politikams atlyginimai prasideda nuo 1,2,3,4,5,6 karto už minimalų atlyginimą.

3. VYRIAUSYBĖS PASLAUGOS IR KOMPONIJOS
Vyriausybės paslaugų sutartys, perduotos privačioms įmonėms, korporacijoms, patikos fondams ir fondams, taps negaliojančiomis. Visų vyriausybės departamentų paslaugų ir komunalinių paslaugų valdymas grįš prie vidaus administravimo.

4. Įregistruotos korporacijos
Atskiri parlamento ir politinių partijų nariai, kurie yra registruotos korporacijos, jų registracija viešojoje arenoje tampa negaliojančia ir vyks rinkimai. Be to, bet kokie civiliniai ar juridiniai valstybės departamentai, dirbantys su registruotu mokesčių bylos numeriu arba įregistruoti kaip korporacija, nedelsdami nutraukia šią praktiką.

5. MOKESČIAI
5% be mokesčių atskaitymų. Šis mokestis taikomas visiems piliečiams, privačioms įmonėms, valstybinėms bendrovėms, patikos fondams, fondams ir bažnyčioms. Nuo šio mokesčio niekas nėra atleistas.

6. ŠVIETIMAS
Švietimas bus nemokamas visiems piliečiams, įskaitant universitetus. Privačios mokyklos neatitinka valstybės finansavimo.

7. SVEIKATA
Visuotinė sveikatos priežiūra visiems piliečiams.

8. PRIEŽIŪROS IR GRĄŽINIMO FONDAS
Minimalus atlyginimas. Visos šiuo metu iš valstybinės piniginės pensijos mokamos pensijos bus grąžintos. Bet kurios nemokamos vidinės ar tarptautinės ar kitos su mokesčiais susijusios išmokos bus nedelsiant nutrauktos.

9. VIEŠASIS BŪSTAS
Ar vyriausybė yra įpareigota užtikrinti, kad visi piliečiai turėtų įperkamą būstą.

10. SPAUDOS LAISVĖ
Visuomenės teisė žinoti yra nepaprastai svarbus sveikam ir demokratiniam procesui.

11. SOCIALINĖ MEDIA
Už visus komentarus socialinėje žiniasklaidoje yra atsakingas juos komentuojantis asmuo. Bet kokiu atveju, kai vartojama kalba nekelia pavojaus gyvybei, laisvei ar laimės siekimui, išlieka teisė į NEMOKAMĄ kalbėjimą.

12. UŽSIENIO TURTAS
Užsienio piliečiai negali valdyti kaimo ar gyvenamojo būsto. Tie, kurie turės tris mėnesius parduoti, priešingu atveju tie nekilnojamojo turto savininkai sumokės aukciono pajamas.

13. GENETINIAI MODIFIKUOTOS TECHNOLOGIJOS
Nebus leidžiama naudoti GM maisto grandinėje. pvz. Kviečių grūdų visi gyvuliai.

14. VANDENYS
Visos valdymo sutartys, kurios buvo sudarytos privačioms įmonėms ir korporacijoms, taps negaliojančiomis ir grįš vidaus valdžios administracijai. Vandeniu neprekiaujama kaip preke jokiomis biržomis, visos galiojančios sutartys bus nutrauktos ir bus išmokėtos kompensacijos.

15. REZERVUOTAS BANKAS
Pinigų spausdinimas ir valstybinių finansinių paslaugų, kurios buvo perduotos privačioms įmonėms ar korporacijoms, spausdinimas nebegalioja ir bus grąžintos vyriausybės valdomam „RESERVE BANK“. Dešimt metų bus atliekamas įmonių, atsakingų už šią paslaugą, sąskaitų auditas.

16. 5G TECHNOLOGIJA
5G perdavimas bus nedelsiant nutrauktas ir bus atliekamas visų sutarčių teisinio įgaliojimo tyrimas. Reikia atsižvelgti į šią technologiją ir jos spinduliuotę visą parą, atsižvelgiant į jos poveikį bendrai visų piliečių sveikatai ir gerovei.

17. PINIGAI
Grynųjų pinigų neturinti visuomenė nėra išeitis. TIK elektroninė mokėjimo sistema leistų bankams, politikams ir stambiam verslui diktuoti bet kurios ekonominės ateities galutinius rezultatus. Prekeiviai negali atsisakyti mokėti grynaisiais.

18. TREIKĖJAS 18
„TRACKER 18“ yra vietos nustatymo mygtukas, kuris buvo pridėtas prie TEISINĖS APP. Tai gali būti naudojamas sustabdžius policijai. Kai aktyvuojami žmonės, esantys tam tikru spinduliu, gaus perspėjimą ir galės stebėti naudodamiesi garso ar vaizdo įrašais ir tada nuspręs, ar jie nori dalyvauti vykstančio proceso liudytoju.

DEMOKRATIJA yra pasaulinė valiuta
galite sukurti pridėtinę vertę


Netrukus bus pradėta „GoFundMe“ kampanija, padėsianti finansuoti šį projektą.

Jei bus surinkta pakankamai palūkanų ir lėšų, aš įsteigsiu projekto valdymo biurą Hamiltone, Naujojoje Zelandijoje, o pasitelkdami žinių ir IT darbuotojus padedu šiam projektui iki galo. Pagarbiai, Robinas Terry