ISRAEL


ISRAEL
שלום,
שמי רובין טרי, אני מניו זילנד. לפני עשר שנים השתתפתי בכנס בחוף הזהב של אוסטרליה. הנואם הראשי בכנס היה גם מ- NZ, הוא עמד בקדמת הבמה והגיש לוח לבן ועט לבד שחור בעזרת דיאגרמות כהסברים וכמענה לשאלות במשך יותר משעה. באותה תקופה לא הבנתי על מה הוא מדבר קדימה מהר ככל שיהיה, ויש לי תמונה הרבה יותר ברורה של מה שקורה היום.

הוא דיבר על המהומה הפוליטית שמחבקת את המדינות הדמוקרטיות, על העולם השחיתות בסודיות ושימוש פוגע בכוח. האתגרים העומדים לפני ניהול ניהול הליבה, השלטון המקומי והמרכזי והנכסים בהם התמודד בהצלחה באמצעות התרשימים בלוח הלבן. הוא הראה את המעבר של ממשל טוב וניהול של שירותים ציבוריים, מערכת הבריאות, חינוך, ביטחון, חוק וסדר ונכסים אחרים ושירותים חברתיים.

בימינו הנוכחי (2020) אנשים ברחבי העולם מודעים עוד יותר לכך שאנו עוסקים כעת בבעיה גדולה. הבעיה הופכת להיות יותר ברורה כאשר דרך הגישה שלנו למדיה החברתית, והסיפורים המסופרים כמעט מזהים את אלו המסופרים לפני למעלה מעשר שנים.

"ביוסטון יש לנו בעיה" ... השאלה היא 'איך נתקן את הבעיה?'.

ראשית כל עלינו לזהות את התהליך בו משתמשים פוליטיקאים ותאגידים במחלקות מקומיות, מדינה ופדרליות, ואז לבחון את השימוש בהם במערכת המשפט המשפטית כדי לשלוט בכל רמות הגבייה הבלתי חוקית והבלתי חוקית של קנסות ואוספים כספיים אחרים שלא כדין . תאגידים רשומים בחו"ל אינם משלמים מס, דוגמה לאופן שבו נכתבו דיני המס על ידי עסק לצורך עסק. עם זאת, ככל שהדבר מבלבל, הם עדיין שולטים בכמויות אדירות של תשתיות ציבוריות בתוספת נפט, מרבצי מינרלים, רישיונות ביבשה וחוף ים. במילים של וורן באפט "המזכירה שלי משלמת יותר מס ממני."

הנהלת מרבית מחלקות הממשלה ושירותי השירות כיום הועברה לחברות או תאגידים פרטיים. מספר בתי משפט למשפט רשומים על פי דיני חברות ובמספר מקרים כך גם מחלקת המיסוי. המשטרה היא סוכני הגבייה המנפיקים כרטיסי חניה, כרטיסי נסיעה במהירות מופרזת, רכבים ללא רישיון, השבת נכסים מחדש, הליכה של ג'יי, הסתרת פניך מפני מצלמות במקומות ציבוריים וכו '. בהרבה מקרים המשטרה כבר לא שוטרת או אישה משטרתית אלא תחת הנהלת תאגיד רשום והם קציני ביטחון מופרטים הפועלים ברשות הרבים ללא סמכות חוקית או חוקית. אגף המיסוי אשם גם בגביות בלתי חוקיות ולא חוקיות ובאזרחי פשיטת רגל אשר אין להם שום אלטרנטיבה להתנהגותם חסרת הפשרות לפעמים. אם מחלקת מיסוי פועלת עם מספר תיק מס אז הם סוכנות גבייה פרטית ואין להם זכות חוקית או כדין לגבות מיסים מאזרחים. המועצות המקומיות אשמות גם בהתנהלות בלתי חוקית ולא חוקית, אשר מעיקה על נכסים בתעריפים שלא שולמו והסגת נכסים של אנשים שלא כדין ולא כדין. משלמים שכר משמעותי למנכ"ל שאינו נבחר, עם הטבות מעבר לשיעורי האזרחים? מועצות המפעילות עסקים עם מספרי תיקי מס בתחרות עם משלמי התעריף שלהם.

"אז מה הפיתרון? "" עלינו להפוך את הממשל "" איך? "

פיתרון שלדעתי יהיה מוצלח ביותר ויסיר חסמים בעתיד הוא יצירה ושימוש של יישום שכולל אמנה פוליטית שניתן לקרוא ולהבין בקלות בכתב בכל השפות העיקריות. מועמד פוליטי יכול להיות באולם עם 1200 איש והם עשויים לתהות מה המדיניות שלו. תהיה לו האפשרות לומר 'אנא הוצא את הטלפונים הניידים שלך והורד את היישום הזה, המכיל אמנה פוליטית שהיא הבסיס לקמפיין הפוליטי שלי'. תוך 5 דקות לכל אחד יש גישה לאותו מידע בטלפון הנייד שלהם כמו המועמד שלהם. ניתן לשנות את ה- APP כך שהוא יציג את שם ותמונת המועמדים והמפלגה שלהם.
גם בתוך אפליקציה זו תהיה אפליקציה חברתית ומשפטית המסייעת לאנשים עם בעיות מיידיות שהם מתמודדים איתם במהלך חיי היומיום שלהם.

האמנה יכולה לשמש כבסיס למערכה פוליטית בין אם על ידי מפלגה פוליטית או על ידי מועמדים עצמאיים. לכל דבר יש נקודת מוצא ודיון צריך להתקיים לפני שתוכל לקרות כל פעולה משמעותית. חוסר האונים שאנו כאזרחים חשים, ואובדן החירויות הדמוקרטיות שלנו מוטל עלינו על ידי כוחות בלתי נראים "עד עתה".

"אמון" הוא גורם מהותי ונראה כי הדבר נעלם ברגע שמפלגה או מועמד פוליטי נכנסים לתפקיד במועצה המקומית, בפרלמנט, בקונגרס או בסנאט. אני לא אומר שהאפליקציה היא הפיתרון הכולל לבעיות העומדות בפנינו, אך כל מועמד שיבחר להתעלם מהאמנה לאחר בחירות עשוי למצוא את עצמו בפני ציבור בוחרים עוין מאוד. זכור שלכולם יש מידע זהה בטלפון הנייד שלהם כמו המועמד המצליח "יש לאן להסתתר".

קיימות כיום 113 מדינות בעולם שממשלותיהן נבחרות באופן דמוקרטי ונפתחה תבנית לכל המדינות הללו. האפליקציה תתן חוט משותף לכל מי שבוחר להוריד טכנולוגיה חדשה זו ולקרוא את המידע שהיא מכילה. האפליקציה לכל מדינה תהיה בשפה שלהם ותגיע גם עם שמע. האפליקציה המשפטית והחברתית תעודכן באופן רציף ככל שיתפרסמו מידע חדש הרלוונטי לאירועים. כדי להוריד אפליקציה המכילה כל צ'רטר לטלפון הנייד שלכם תעלו עלות של 20 $, מה שמאפשר לכם 12 חודשים הרשמה והעדכונים בחינם. "אנחנו יכולים לעשות את זה".


שינוי אפליקציה אחת לעולם @ פעם
www.charter-2020.com

הקמתם החוקית והחוקית של ממשלות ישראל לזכויות ריבוניות להתקיים תימשך על ידי אנשים שנבחרו באמצעות CHARTER-2020 כבסיס למערכה הפוליטית שלהם. אם מספיק נציגים שנבחרו יוכלו להקים ממשלה כממשלת היום או כחלק מממשלת קואליציה, יתקיים משאל עם מחייב תוך 12 חודשים לאחר הבחירות בבקשה לקבל מנדט נוסף מהעם לזכות החוקית והחוקית של הממשלה. לצאת. להלן כמה מהמדיניות שתתקיים במאמץ כתוב זה, יש לבצע את התהליך הזה אם אזרחי ישראל ישמרו על השליטה החוקתית בממשלתם.

1. הוראות וסדר
בתי המשפט לחוק יחזרו לנהוג של המשפט המקובל רק כאשר כל האזרחים זוכים ליחס שווה לפי החוק וחפים מפשע עד שיוכחו אשמים. חוק אדמירליות וחוק השריעה ושימוש בשפה משפטית לא יורשו להשתמש בבתי המשפט.

2. שחרור
השכר לכל עובדי הממשלה והפוליטיקאים מתחיל פי 1,2,3,4,5,6 משכר המינימום.

3. שירותי ממשלה ותוכניות שירות
חוזי שירות ממשלתיים שהוצאו במיקור חוץ לחברות פרטיות, תאגידים, נאמנויות וקרנות יהפכו לבטלים. הנהלת כל השירותים והשרותים של מחלקות הממשלה תחזור למינהל הפנימי.

4. תאגידים רשומים
חברי פרלמנט פרטיים ומפלגות פוליטיות שהם תאגידים רשומים יהפכו את רישומם לזירה הציבורית לבטל וייערכו בחירות ביי. כמו כן כל מחלקות ממשלתיות אזרחיות או משפטיות הפועלות עם מספר תיק מס רשום או הרשומות כתאגיד יפסיקו מידית זו.

5. מיסוי
5% ללא ניכויי מס. מס זה חל על כל אזרחים, חברות פרטיות, חברות ציבוריות, נאמנויות תאגידים, קרנות וכנסיות שאיש אינו פטור ממס זה.

6. חינוך
החינוך יהיה חופשי לכלל האזרחים כולל האוניברסיטה. בתי ספר פרטיים אינם זכאים למימון ציבורי.

7. בריאות
טיפול בריאות אוניברסאלי לכלל האזרחים.

8. קרן מימון ופדיון
שכר מינימום. כל תשלומי הפרישה המשולמים כעת מהארנק הציבורי יחזרו לתשלום זה. כל נסיעות חינם פנימיות או בינלאומיות או אחרות הממומנות במיסוי המס יפסקו באופן מיידי.

9. דיור ציבורי
היא באחריות הממשלה המחויבת לוודא שלכל האזרחים יש דיור בר השגה.

10. חופש העיתונות
הזכות של הציבור לדעת היא בעלת חשיבות עליונה לתהליך בריא ודמוקרטי.

11. מדיה חברתית
כל ההערות המופיעות במדיה החברתית הינן באחריותו של האדם המביא אותן. כל נושא בו השפה המשמשת אינה מאיימת על חיים, חירות או רדיפה אחר אושר, אז תישאר הזכות לדיבור חופשי.

12. בעלות חוץ
אזרחים זרים אינם יכולים להיות בעלי נכסים כפריים או מגורים למי שכן יהיה להם שלושה חודשים למכור, אחרת נכסים אלו יעלו תמורת מכרז שישולם לבעלים.

13. טכנולוגיה משתנה גנטית
השימוש ב- GM בשרשרת המזון לא יהיה מותר. לְמָשָׁל. תירס תבואה חיטה כל בעלי החיים.

14. מים
כל חוזי הניהול שהוענקו לחברות פרטיות ותאגידים יבוטלו לבטלים ויחזרו למינהל ממשלתי פנימי. אסור לסחור במים כסחורה בשום בורסה שכל החוזים במקום יסתיימו וישולמו פיצויים.

15. בנק שמורות
הדפסת כספים ושירותים פיננסיים ממשלתיים אשר הוצאו לחברות פרטיות או תאגידים פרטיים, חוזים אלה יבוטלו ומבוטלים לבנק RESERVE בנק מנוהל על ידי הממשלה. תיערך ביקורת של עשר שנים על חשבונות החברות שהיו אחראיות לשירות זה.

16. טכנולוגיה 5G
העברת 5G תיפסק באופן מיידי ותיערך בירור ההסמכה החוקית של כל החוזים. יש לטפל בטכנולוגיה זו ובקרינה שהיא מייצרת 24/7 בכל הנוגע להשפעה שיש לה על הבריאות הכללית ורווחתם של כל האזרחים.

17. מזומנים

חברה חסרת מזומנים אינה אפשרות. מערכת תשלומים אלקטרוניים בלבד תאפשר לבנקים, לפוליטיקאים ולעסקים גדולים את האפשרות להכתיב את התוצאה הסופית של כל עתיד כלכלי. סוחרים אינם יכולים לסרב לשלם להם במזומן.

18. Tracker 18
TRACKER 18 הוא כפתור מיקום שנוסף לאפליקציה המשפטית, ניתן להשתמש בו כאשר נעצר על ידי המשטרה. כאשר אנשים מופעלים אנשים שנמצאים ברדיוס מסוים יקבלו התראה ויכולים לפקח באמצעות אודיו או וידאו ואז יקבלו החלטה אם הם רוצים להשתתף כעד להליך המתנהל.

דמוקרטיה היא מטבע גלובלי
אתה יכול להוסיף ערך

בקרוב יושק קמפיין GoFundMe בכדי לסייע במימון פרויקט זה.

אם יגייסו ריביות וכספים מספיקים, אקים משרד לניהול פרויקטים בהמילטון ניו זילנד ובעזרת אנשים בקיאים ואנשי IT יקח את הפרויקט לסיומו הסופי. בברכה, רובין טרי.